„TFA-Riteriai“ savaitgalis – iki medalių Elitinėje lygoje liko vienas žingsnis

U-15. Kauno Žalgiris – TFA-Riteriai 0:1
U-15. FA Šiauliai – TFA-Riteriai 0:3

Šįsyk per savaitę Raimondo Vilėniškio auklėtiniai sužaidė dvejas rungtynes, per kurias buvo iškovoti šeši taškai. Tai reiškia, kad iki medalių komandai trūksta vienos pergalės arba lygiųjų būsimose rungtynėse šeštadienį prieš „Garliavą“.

Rungtynės prieš vieną silpniausių lygos komandų „Kauno Žalgirį“ prasidėjo (6 minutę) Mato Latvio gauta raudona kortele. Įtampos netrūko ir vėliau, o vienintelį įvartį iš vienuolikos metrų baudinio įmušė Martynas Stūrys.

Dvikova Šiauliuose buvo kiek ramesnė, tiesa tos ramybės teko laukti valandą. Tik tuomet Jonas Usavičius ir Kipras Milkevičius dviem įvarčiais per vieną minutę sudėliojo taškus ant „i“ ir buvo aišku, kad šiauliečiai nebeatsities. Beje, pirmas rungtynių įvartis buvo įmuštas realizavus baudinį – pasižymėjo Dilanas Kaziulis.

„Rungtynėse Kaune ta raudona kortelė, neabejotinai, išbalansavo. Teko žaisti mažumoje ir kovoti aikštėje iki paskutinio teisėjo švilpuko. Patys per daug apeliavome į teisėjo veiksmus, sunkiai prisitaikėme prie natūralios žolės ir dėl to gavosi sunkiau negu, galbūt, tikėjomės. Vaikinai privalo įsisavinti, kad teisėjo sprendimo jie nepakeis, o nesutikimai ir kortelės vėliau baudžia visą komandą. Dvikova Šiauliuose buvo kitokia – sukūrėme labai daug šimtaprocentinių progų, todėl rezultatas 3:0 tikrai neatspindi bendro vaizdo aikštėje. Aišku, tos neišnaudotos progos didina nervingumą ir susikaustymą, todėl treniruotėse ties atakų užbaigimu dirbsime dar daugiau“, – sakė R. Vilėniškis.

U-14. TFA-Riteriai – Aidas 1:2

Itin apmaudžią nesėkmę U-14 čempionate patyrė Mato Juodelio treniruojama komanda. Dvikovos pradžioje ir pabaigoje praleisti įvarčiai neleido padidinti taškų taupyklės. Patiems „TFA-Riteriams“ įvartį pelnė Markas Ananevas.

Po pirmųjų rungtynių prieš „Aidą“ padarėme išvadas ir antrose rungtynėse buvome žymiai geresni. Nors ir pralaimėjome, tačiau kvailos klaidos praleidžiant įvarčius neleido laimėti rungtynių. Futbolas toks dalykas, kad kažkas laimi, kažkas pralaimi, bet man svarbiausia, kad vaikinai atidavė šimtą procentų savęs. Šiame sezone liko vienos rungtynės, kurias pasistengsime sužaisti kuo geriau ir atostogas pasitikti geresnės nuotaikos“, – sakė M. Juodelis.

U-14 B. BFA CUP turnyras. Vilnius

Keturiolikmečių B komanda savaitgalį žaidė Baltijos FA taurės turnyre, kuriame netrūko nei kovingų rungtynių, nei skaudžių pralaimėjimų.

„Daugelis vaikinų tikrai maloniai nustebino parodydami tiek savo asmenines savybes, tiek komandinį žaidimą. Turnyro metu teko žaisti ir prieš metais vyresnius varžovus, kurie parodė, kad tikrai dar turime padirbėti treniruotėse, turime daugiau dėmesio skirti charakteriui ir rimčiau žiūrėti į kiekvieną suteiktą progą. Ačiū vaikinams už kovingumą – tai labai didelis indėlis į mūsų kaip žaidėjų patirtį, iš kurios galėsime gauti milžiniškai daug informacijos, kur ką reikia patobulinti“, – sakė treneris Matas Juodelis.

U-13. ATEITIS CUP turnyras. Vilnius

„Turnyras parodė, kas yra kas. Vasarą mūsų laukia ilgas ir kruopštus darbas, nes ypač pasigedau vaikų aktyvaus žaidimo be kamuolio. Ties šiuo elementu reikės skirti daugiausiai laiko. Vaikai taip pat kovingiausiai ir geriausiai atrodė prieš komandą iš Gargždų, nes nepažinojo ir nevertino tos komandos. Kitos komandos iš Vilniaus ir buvo matyti akivaizdus žaidimo skirtumas. Kur komanda silpnesnė, vaikai drąsiai ėmėsi iniciatyvos. Su stipresnėmis komandomis – baimė ir slėpimasis. Vaikinai rungtynių rezultatą nuspręsdavo dar prieš rungtynes, o toks nusiteikimas mus trenerius nuliūdino. Yra kur tobulėti ir žinome ką galima taisyti. Svarbiausia, visiems vaikinams norėti tobulėti, o treniruotėse bandysime išaugti visas baimes“, – pasakojo treneris Domantas Mazgys.

U-12 A. BFA CUP turnyras. Vilnius

„TFA-Riteriai“ U-12 A komanda pirmą kartą žaidė 11×11 formate. Buvo daug jaudulio ir nerimo prieš rungtynes tiek treneriui, tiek vaikams. Tačiau pavyko puikiai su visomis baimėmis susitvarkyti ir žaisti gražų ir dominuojantį futbolą. Pavyko ir tapti šio turnyro nugalėtojais. Organizatoriams, varžovams, vaikams ir jų tėveliams ačiū už puikų laiką!

U-12 B. BFA CUP turnyras. Vilnius

„Buvome išsiilgę ir norėjome pagaliau kovoti su komandomis 9×9 formatu. Esu patenkintas organizatoriais ir kitomis komandomis, kurios mums suteikė galimybę pasivaržyti su jais. Labiausiai esu dėkingas vaikams, kurie nepabūgo karšto ir šalto oro ir noriai ėjo į aikštę parodyti viską, ką sugeba. Turnyro metu pamačiau komandos stipriąsias savybes – užsidegimą, norą, kovingumą, tačiau visada kur yra gerai, yra šiek tiek ir nelabai gerai. Turėjome per visas rungtynes nemažai šimtaprocentinių progų mušti įvarčius, bet vis sugebėdavome pataikyti į vartininką. Todėl artimiausias dienas iki kito turnyro tobulinsime vyrišką kovingumą ir progų realizavimą“, – sakė M. Juodelis.