TFA jaunųjų auklėtinių savaitė – nuo turnyro iki puikaus pasirodymo prieš „Geležinį Vilką“

Praėjusią savaitę Mariaus Linkevičiaus treniruojama TFA U-12 komanda pademonstravo puikų žaidimą prieš bendraamžius iš „Geležinio vilko“. Tuo metu dar jaunesni (2013 ir 2014 metų gimimo) vaikai varžėsi turnyre.

U-12. Turnyras. „TFA-Riteriai“ – „Geležinis vilkas“ 1:0

„Kaip ir kiekviena treniruotė, kiekvienos rungtynės vaikams suteikia tam tikrą patirtį. Veikiami esamos pandeminės situacijos, šiame turnyre turėjome nemažai netekčių iš pagrindinės rotacijos žaidėjų, taip pat turnyro metu vienam komandos lyderių lūžo stipinkaulis.

Šiek tiek išretėjus sudėčiai, buvo labai įdomu pamatyti kitus berniukus stipraus turnyro varžybiniame ritme. Patirties stoka ir varžybinis jaudulys jautėsi, bet epizodiškai susitvarkant su juo, pavyko matyt žaidimą, paremtą technišku, dinamišku žaidimu.

Į šį turnyrą įnešėme naujovių, vaikinai po kiekvienų rungtynių turėjo atlikti savianalizes, pamėginti surasti savo stiprias ir silpnas sritis praėjusių rungtynių metu ir atitinkamai kitose rungtynėse progresuoti.

Savianalizė verčia save pamatyti iš šono, tad vaikams tai suteikia didžiulį impulsą žaidimo supratimo gerinimui. Rungtynes taip pat filmavome, analizuosime silpnąsias žaidimo kryptis ir toliau šlifuosime treniruotėse. Mums svarbu tikslingai mėgautis treniruočių procesu.

Komandos gruodžio 5 d. laukia paskutinysis šių metų turnyras, na, o tuomet beliks užbaigti metus team building veikla nesusijusia su futbolu“, – sakė treneris M. Linkevičius.

U-9, U8. Turnyras

Dalyvavome dviejų amžiaus grupių turnyre. Septyni berniukai varžėsi 2013, dar septyni – tarp 2014 metų. Visi vaikai gavo žaidybinės praktikos ir įvairių emocijų. Tiek labai malonių, tiek gerai pamokančių. Daugumai šiame turnyre dalyvavusių vaikų tai buvo pirmasis turnyras, todėl smagu, kad visi galėjo pajusti, kas yra futbolo varžybos. Emocijos įvairios, o tai svarbiausia. Augame, mokomės ir toliau siekiame savo tikslų“, – sakė treneris Domantas Mazgys.