Svajokite, nes svajonės pildosi!

Šiame tekste nerasite nei futbolo terminų, nei taisyklių, nei rezultatų. Šis tekstas, apskritai, net ne apie futbolą, nepaisant to, kad jo visiškai išvengti nepavyks. Šis tekstas apie svajones. Talentų futbolo akademijos auklėtiniai dalinasi savo norais ir siekiamybėmis, kurios jaunuosius „Riterius“ turėtų aplankyti 2022 metais. Labai realu, kad tarp šių svajonių rasite ir tą, kurią patys sau kažkada tyliai (arba garsiai) buvote įvardinęs.

Matas Latvys (15 metų): „Tikiuosi, kad kažkas pastebės ir pavyks patekti į rimtą pasaulinę komandą. Kasmet tikiuosi, kad futbolo aikštėje tapsiu dar geresnis, kad nenustosiu tobulėti, o kaip tik augsiu“.

Vilius Dovidėnas (11 metų): „Labai norėčiau, kad kitąmet nebebūtų jokių virusų ir tuo pačiu, kad įvyktų visi čempionatai. Labai norėčiau, kad mūsų pergalės pritrauktų daug sirgalių, o pačias pergales atneštų ne Kalėdų senelis, o jas sunkiu darbu iškovotumėm patys“.

Lukas Steckas (13 metų): „Visos mano svajonės siejasi su futbolu, tad Kalėdinės – ne išimtis. Visą laiką svajoju tapti geru žaidėju ir kiekvienais metais kuo labiau patobulėti“.

Rustis Čypas (12 metų): „Noriu, kad kuo geriau sektųsi futbolas, kad pažymių knygelėje būtų kuo daugiau gerų pažymių ir kad susirasčiau kuo geresnių ir patikimesnių draugų“.

Jonas Navickas (12 metų): „Kalėdos yra stebuklų metas, per kurį atsitinka labai daug įdomių ir gerų dalykų. Kiekvienais metais per Kalėdas stengiuosi padėti kitiems ir tikiuosi, kad kiti man irgi padės. Šiais metais noriu, kad visiems atsitiktų bent po vieną stebuklą, nes stebuklų būna ir futbolo aikštėje!“.

Jonas Dovgialo (14 metų): „Tikrai norėčiau nesipykti su tėvais, norėčiau, kad jie nesipyktų tarpusavyje. Taip pat noriu įsitvirtinti 2006 grupėje ir kad geriau sektųsi mokslai. Kalėdų senelio dar kaip ir nieko neprašiau, tad noriu tiesiog ramiai ir šiltai praleisti laiką“.

Dominykas Žilys (12 metų): „Mano kalėdinės svajonės – tobulėti futbole bei moksluose. O ateinančiais metais norėčiau pateikti į pirmąją akademijos komandą“.

Liutauras Barusevičius (14 metų): „Didžiausia kitų metų svajonė – žaisti savo metų Lietuvos rinktinėje, o kiekvienais metais – tobulėti futbolo aikštėje“.