Susitikimas su Bostono futbolo akademijos atstovu

Praeitą savaitę „Riterių“ futbolo akademijoje vyko įdomus ir prasmingas susitikimas su svečiu iš JAV – Bostono Abbey Villa Soccer Club akademijos vadovu.

Susitikimo metu buvo ne tik dalijamasi patirtimi ir geriausiomis praktikomis, bet ir aptariami iššūkiai bei galimybės ateities bendradarbiavimui ir plėtrai.

,,Pastoviai ieškome galimybių kaip pagerinti akademijos darbą, kaip pagerinti treniruočių efektyvumą, siekiant kad tobulėtų ne tik mūsų akademijos auklėtiniai, bet taip pat ir treneriai. Džiaugiamės šiuo pirmuoju bet tikrai ne paskutiniu susitikimu su ,,Abbey Villa Soccer Club“ akademijos vadovu Teofaniu Booru. Per 10 metų ši akademija delegavo daugiau kaip 10 žaidėjų į aukščiausią Amerikos futbolo lygą MLS. Mūsų augančiai akademijai tai labai naudinga pažintis. Galime iš arčiau susipažinti su bene sparčiausiai augančia futbolo rinka pasaulyje bei suprasti ką kasdieniame procese galime patobulinti ir pakeisti, kad mūsų žaidėjų tobulėjimas taptų dar efektyvesnis. Taip labai svarbu jei norime kad mūsų pagrindinę komandą kasmet papildytų kuo daugiau talentingo jaunimo,“– pasakojo „Riterių“ futbolo klubo sporto direktorius Vytautas Masaitis.

,,Susitikimas su svečiu iš JAV buvo ne tik įdomus, bet ir labai naudingas. Jis paskatino „Riterių“ futbolo akademijos atstovus pažvelgti į darbo proceso organizavimą iš naujos perspektyvos, išgirsti įžvalgų iš patyrusių specialistų ir pasidalinti patirtimi bei geriausiomis praktikomis, kaip vystyti akademijos veiklą”,– ,,Riterių” akademijos techninis direktorius Svajūnas Savickas.

Tokie tarptautiniai mainai padeda ne tik tobulinti futbolininkų įgūdžius, bet ir stiprinti futbolo bendruomenės ryšius bei plėtoti šio sporto kultūrą Lietuvoje.