„Riterių“ akademijoje darbuosis K. Stankevičius

Legendinio Lietuvos futbolininko Mariaus Stankevičiaus sūnus Kajus jungiasi prie „Riterių“ akademijos ir jaunųjų futbolininko puoselėjimo. 22-ejų „Riterių“ gynėjas pasekė komandos draugų pavyzdžiu.

„Trenerio darbas nėra paprastas, bet kai atsirado tokia galimybė, pagalvojau: kodėl, ne. Priėmiau tokį sprendimą kaip asmeninį iššūkį, kad gaučiau patirties ir informacijos šioje srityje. Apskritai, pats sprendimas – meilė futbolui ir noras ją perteikti augantiems futbolininkams“, – sakė K. Stankevičius.

Debiutas trenerio poste lėmė dar didesnį laiko praleidimą stadione. Prieš jungdamasis prie vaikų treniruočių, kurias Kajus veda su kitu „Riterių“ futbolininku Armandu Šveistriu, tenka pačiam treniruotis ir ruoštis kartu su pagrindine klubo komanda iškovoti kelialapį į „TopSport A lygą“.

„Dabar, kai pradėjau dirbti su vaikais, mano diena yra, kaip sakant, All in futbole. Tikiu, kad su tuo ateis ir rezultatas. Manau, kad daug veiksnių prisideda prie trenerio sėkmės. Be abejo, pirmoje vietoje turi būti meilė futbolui, gera darbo etika ir kantrybė.

Šiuo metu dirbame su U-9 grupe. Vaikai tik ką pradėjo žengti pirmuosius žingsnius šiame sporte. Aišku, smagu matyti, kad jiems įdomios mūsų pamokos ir patarimai. Labai svarbu yra tai, kad jie ateina su didžiuliu noru ir užsidegimu bei palengvina mūsų darbą.

Norisi kuo stipriau vaikams perteikti meilę futbolui, leisti jiems suprasti, kad treniruotėse jie yra laukiami ir saugūs. Norime su Armandu nuo mažens ugdyti juos ne tik kaip futbolininkus, bet ir kaip asmenybes. Tai yra svarbiausia“, – pasakojo K.Stankevičius.