R. Vilėniškio auklėtiniai – Elitinės U16 jaunių lygos čempionai!

Prieš metus bronziniais prizininkais tapę Raimondo Vilėniškio 2006 metų gimimo kartos auklėtiniai žadėjo po metų žengti bent vieną laiptelį į viršų. Pažadą jie įvykdė su kaupu – žengė du laiptelius aukštyn ir likus vienam turui iki Elitinės U-16 lygos pabaigos užsitikrino čempiono titulą. Paskutinėje dvikovoje uostamiestyje 2:0 buvo nugalėti bendraamžiai iš Klaipėdos.

„Buvo sunkios, nervingos, atsakingos rungtynės su daug emocijų, kuriose pavyko nugalėti motyvuotą, dėl bronzos kovojantį varžovą. Laimi tas, kas įmuša daugiau įvarčių ir daro mažiau klaidų. Mes Klaipėdoje klydome mažiau“, – po čempioniškų rungtynių kalbėjo R. Vilėniškis.

Sezono pradžia buvo daug žadanti – pirmąjį etapą „TFA Riteriai“ baigė ant pirmojo laiptelio bei su penkių taškų persvara prieš artimiausius varžovus. Vėliau sekė nelaimėtų rungtynių serija, tačiau tai nesutrukdė iškovoti čempiono titulą.

„Stengiausi skiepyti jaunimui nugalėtojų mentalitetą. Tą parodo statistika – mes šiemet nepralaimėjome nei vienų rungtynių. Be abejo, turėjome įvairių iššūkių, pradedant traumomis, ligomis ir t. t., bet visada tikėjau komanda. Žinojau, kad galime iš savęs išspausti maksimumą.

Tobulėti yra kur visiems ir visose srityse, pradedant technika – taktika, baigiant fiziniu – psichologiniu pasiruošimu. Bet kokiu atveju, kiekvienas įdėjo dalelę savęs, nepriklausomai nuo sužaistų minučių skaičiaus“, – sakė R. Vilėniškis.

Ne vienas šios kartos futbolininkas jau yra debiutavęs „Riterių B“ komandoje, žaidžiančioje Pirmoje lygoje. Anot trenerio, tokį tikslą turėtų kelti kiekvienas čempioniškos komandos atstovas.

„Kitą sezoną turėsime iššūkių Elitinėje U-18 lygoje, kurioje žaisime su metais vyresniais varžovais. Laukia įdomi patirtis konkuruojant su vyresniais, o kitiems – atstovaujant „Riteriams B“ Pirmoje lygoje. Noras ir siekiamybė yra paruošti žaidėją A komandai, LT rinktinėms, kuris konkurencingai atstovautų šaliai“, – reziumavo čempionų treneris.