Puikus U-11 pasirodymas turnyre, taip pat U-15 ir U-13 pergalės

U-15. TFA-Riteriai – FC Džiugas 6:0.

Užtikrintą pergalę 6:0 iškovoję Raimondo Vilėniškio treniruojami penkiolikmečiai „TFA-Riteriai“ žengė dar vieną didelį žingsnį medalių link. Šįsyk vilniečiai Telšių „Džiugui“ nepaliko šansų nuo pat susitikimo pradžios. Aštuntą minutę TFA pranašumas siekė du įvarčius. Prie pergalės Deivid Michnevič pridėjo dublį, Emilis Jarošas, Dilanas Kaziulis, Adrian Balcevič ir Karolis Šutovičius pasižymėjo po kartą.

„Pasiekta užtikrinta pergalė, kurioje buvo daug gražių įvarčių, rezultatyvių perdavimų, energijos ir noro. Norėčiau vaikinus visada matyti su tokia aistra ir tokiu atakų užbaigimu“, – sakė R. Vilėniškis.

U-14. FK Aidas – TFA-Riteriai 4:1.

Dvidešimtose (iš dvidešimt dvejų) sezono rungtynėse „TFA-Riterių“ keturiolikmečiai 1:4 pralaimėjo „Aido“ ekipai bei nepasinaudojo galimybe priartėti prie devintoje pozicijoje esančio „Granito“. Įvartį „Riteriams“, esant rezultatui 0:3, pelnė Ronald Balcevič.

„Daug sunkaus darbo, daug išlieto prakaito, tačiau daugelio atsipalaidavimas, nenoras parodyti savo kovingumo ir labai kvailos klaidos neleido mums pasiekti norimų trijų taškų“, – sakė treneris Matas Juodelis.

U-13. TFA-Riteriai – FM Ateitis 3:0.

Gražią pergalę U-13 čempionate iškovojo Domanto Mazgio auklėtiniai. Jie šįsyk nepaliko galimybių „Ateičiai“, kuri ilgą rungtynių dalį žaidė be vieno pašalinto žaidėjo. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Martynas Jaučys, vieną – Vytenis Rimkus.

„Rungtynės sudėtingos, bet sąlygos vienodos visiems. Varžovams buvo dar sunkiau, nes žaidė be keitimų. Mūsų komandos žaidime pasigedau maksimalaus atsidavimo ir noro žaisti komandiškai. Pasiektas teigiamas rezultatas aišku smagu. Bet kokybės klausimu yra ką tobulinti. Šias problemas suprantame, treneriai ir patys vaikinai jas žino. Su laiku turėtume pasitempti ir augti kaip komanda“, – sakė D. Mazgis.

U-11. BFA CUP. Vilnius

„Birželio 5-6 dienomis su dviem komandomis dalyvavome turnyre BFA cup 2021. Abi komandos sužaidė labai gerą, drausmingą turnyrą, laikėsi priešvaržybinių susitarimų, demonstravo kovingumą. B komandų galutiniai rezultatai nebuvo fiksuojami. Komanda iš 8 žaistų rungtynių iškovojo 6 pergales, kurios atspindi mūsų šio turnyro energiją. A komanda iš 5 žaistų rungtynių, laimėjo keturis kartus ir kartą sužaidė lygiosiomis, o tai garantavo mums pirmąją vietą. Šiame turnyre akcentavome drausmę aikštėje, individualių veiksmų kokybę ir komunikaciją tarpusavyje. Esu patenkintas viso turnyro žaidimu tiek A, tiek B komandose. Taip pat pamatėme ir spragas, kuriose turime tobulėti ir įdėti daug papildomo darbo, norint tapti geriausia savo versija. Visuose veiksmuose norisi matyti dar didesnį greitį ir kokybę ir, kad tai vestų prie teisingų situacijų vertinimų tiek puolant, tiek ginantis“, – sakė treneris Marius Linkevičius.