Prizininkais tapusių „TFA – Riteriai“ treneris R. Vilėniškis: „Linkiu kartelę iškelti dar aukščiau“

Sekmadienį pramogų ir poilsio centre „Belmontas“ vykusioje Elitinės lygos apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir Raimondo Vilėniškio treniruojami „TFA-Riteriai“, kurie antrus metus iš eilės tapo prizininkais. Elitinės lygos U-15 grupėje, nusileidę Vilniaus BFA ir Klaipėdos FM bendraamžiams, „TFA-Riteriai“ galutinėje rikiuotėje liko treti.

„Dar kartą sveikinu vaikinus ir dėkoju jiems už visą sezoną. Dėkoju visiems, kas palaikė ir prisidėjo prie mūsų pergalių ir pralaimėjimų. Sezonas nebuvo lengvas – neišvengėme traumų, biurokratinių nesusipratimų, o tai padarė įtaką ir galutiniam rezultatui.

Manau, buvome konkurencingi visose rungtynėse, vaikinai stengėsi ir kovojo pagal savo galimybes. Žiūrint į priekį, linkiu vaikinams kitą sezoną kartelę iškelti dar aukščiau ir iš savęs išspausti maksimumą. Taip, džiaugiamės iškovota trečiąja vieta, tačiau turime siekti maksimalių tikslų. Tik taip galime tobulėti ir augti tiek kaip komanda, tiek kaip atskiri žaidėjai ateity siekiantys tapti profesionalais“, – kalbėjo treneris R. Vilėniškis.

Geriausiu lygos puolėju buvo pripažintas Jonas Usavičius. Jis, kaip ir Matas Latvys bei dar keli R. Vilėniškio grupės auklėtiniai patirties semiasi ir suaugusiųjų Pirmos lygos čempionate.

Geriausiu lygos puolėju buvo pripažintas Jonas Usavičius
Geriausiu lygos puolėju buvo pripažintas Jonas Usavičius