Prie ,,Riterių” akademijos jungiasi Artiom Avsiankin

Prie „Riterių“ U-13 komandos vairo stojo 21-erių treneris Artiomas Avsiankinas. Ką tik pasibaigusiame sezone U-13 grupė keturiolikos komandų turnyre liko dešimtoje vietoje.

„Visą gyvenimą sportuoju, myliu vaikus, todėl vieną dieną supratau, kad noriu tapti futbolo treneriu. Mėgstu pasisemti adrenalino dozę, gaunu jo per ekstremalias sporto šakas, tokias kaip šokinėjimas parašiutu ar važinėjimas motociklu ir pan.“, – sakė jaunasis treneris.

Kodėl „Riteriai“?

Visą gyvenimą buvau šios komandos gerbėjas, žinojau, kad ji turi savo akademiją ir labai norėjau į ją patekti. Po kariuomenės norėjau grįžti kaip treneris. Pirma mintis buvo „Riteriai“, o po pirmo susitikimo su akademijos kolektyvu įsitikinau, kad noriu prisijungti prie šio klubo ir padėti auginti jaunimą mūsų pirmajai komandai.

Kaip galvoji, ką gali duoti jaunajai kartai?

Darau viską, kad kasdien išmokčiau ką nors naujo ir tapčiau geriausiu savo profesijoje. Man labai pasisekė, kad mūsų klube turime labai patyrusių trenerių, iš kurių galiu visko išmokti bei konsultuotis su jais.

Mano pagrindinis tikslas artimiausioje ateityje – gauti UEFA C licenciją ir pradėti burti savo jauną komandą. Taip pat noriu labiau įsitraukti į fizinio rengimo trenerio sritį. Iš savo auklėtinių sukursiu ne tik komandą, bet šeimą, kurioje viską išbandysiu ne dėl savęs, o visų pirma dėl vienas kito. Futbolas yra komandinis žaidimas – komanda laimi ir komanda pralaimi.

Koks treneris norėtum būti?

Treneris turi būti pavyzdys ir motyvatorius. Kad žaidėjai matytų jį kaip autoritetą ir palaikymą.Treneris turi žinoti ir mylėti savo darbą, turi sugebėti aiškiai bei suprantamai perteikti savo žinias savo vaikams.