Pergalingas TFA vaikinų savaitgalis ir jaunesniųjų patirtys

U-15. „TFA-Riteriai“ – „Utenis“ 6:1

Dar vieną įtikinamą pergalę Pirmos U-15 lygos rungtynėse TFA ekipa iškovojo prieš Utenos „Utenį“. Greitą įvartį įmušę aikštės šeimininkai dar iki pertraukos skirtumą padvigubino, o antrajame kėlinyje pademonstravo tikrą šou. Triskart nugalėtojų gretose pasižymėjo Nojus Dailydžionis, po kartą – Markas Ananevas, Jonas Dovgialo ir Adomas Pliauckys.

„Džiaugiamės pergale ir rezultatu, tačiau žaidimo prasme, tikrai buvo labai nemažai broko, buvo žaidėjų, kurie nustebino labai netgi. Džiaugiuosi vaikinų įdėtų darbu ir nusiteikimu rungtynėms. Bravo visiems“, – sakė treneris M. Juodelis.

U-14. „TFA-Riteriai“ – „Šiauliai“ 1:0

U-14 grupėje jaunieji Riteriai iškovojo trečią pergalę ir penkiolikos komandų turnyre pakilo į devintą poziciją. Rungtynių baigtis buvo išspręsta pabaigoje, kai Martynas Jaučys pelnė vienintelį susitikimo įvartį.

„Vaikinai tikrai stengėsi, todėl ir pergalės nusipelnė. Sukūrėme nemažai įvartinių situacijų, deja, progų užbaigime trūko ramumo ir šaltakraujiškumo. Smagu, kad vaikinai suprato, ko iš jų noriu tiek gynyboje, tiek atakoje ir patikėjo, kad prieš aukščiau lentelėje esančius varžovus gali laimėti. Tikrai džiugina komandos nusiteikimas, kovingumas, agresyvumas bei aukštas savalaikis presingas“, – rungtynes komentavo treneris Raimondas Vilėniškis.

U-13. „TFA-Riteriai“ – „Jonava“ 2:1

Trečią pergalę septintose LVJUFA čempionato rungtynėse iškovojo Mato Juodelio treniruojama TFA trylikamečių komanda. Šįsyk „Riterių“ iš vėžių neišmušė net ir anksti praleistas įvartis.

„Rungtynės su „Jonava“ buvo tikrai sunkios, tačiau vis tiek pasiekta pergalė. Sveikinimai berniukams, už tobulėjimą su kiekvienomis rungtynėmis vis labiau. Turime taisytinų vietų, pagerinti treniruočių lankomumą ir prisiminti atliktus darbus treniruotėse. Bravo vaikinams“, – po pergalės sakė M. Juodelis.

TFA ekipai išlyginamąjį įvartį pelnė Audrius Garbaras, o pergalingą, besibaigiant rungtynėms, Ernestas Rainys.

U-12. Turnyras „Ateitis CUP“

Septintą vietą dvylikos komandų „Ateitis CUP“ turnyre užėmė trenerio Mariaus Linkevičiaus treniruojama 2010 metų gimimo komanda. Jaunieji „Riteriai“ 1:4 pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“, 1:3 – Baltijos futbolo akademijai, 4:1 įveikė BFA, 1:0 – „Ateities“ FA ekipą bei lygiosiomis 1:1 sužaidė su būsimuoju turnyro nugalėtoju „Granitu“.

Grupėje užėmę ketvirtą poziciją, lemiamose rungtynėse „TFA-Riteriai“ 1:0 įveikė „Marijampolės City“ bendraamžius.

U-11. „Geležinis vilkas“ – „TFA-Riteriai“ (rezultatas nefiksuojamas)

„Sunkios rungtynės, nes žaidėme eksperimentine sudėtimi. Deja, daugiau kaip pusė komandos pagrindinių žaidėjų dėl vienokių ar kitokių priežasčių rungtynėse dalyvauti negalėjo. Vertinu tai kaip patirtį tiek sau, tiek žaidėjams.

Džiaugiuosi komandos parodytu kovingumu ir atkaklumu. Nors praleidome daug įvarčių, bet stengėmės žaisti futbolą, kurio mokomės treniruotėse. Šių rungtynių pozityvas – visus kamuolius bandėme įžaisti nuo savo vartų ir dauguma atvejų tai pavyko neblogai.

Kalbant apie silpnąsias vietas, komanda dar formuojasi, prisijungė naujų žaidėjų, reikia laiko. Reikia gerinti treniruočių ir rungtynių lankomumą“, – sakė treneris Svajūnas Savickas.

U-9. „TFA-Riteriai“ – „Granitas“ (rezultatas nefiksuojamas)

„Geros rungtynės. Labai kovingos ir daug džiaugsmo vaikams, treneriams. Labai pradžiugino kovingumas ir atsidavimas. Silpnosios pusės: tobulinti drąsą ir pasitikėjimą savimi. Vaikai po klaidos pasimeta ir krenta į duobę“, – sakė Domantas Mazgys.