Naujas „TFA Riteriai“ treneris A.Sikorskij: „Jei pasiūlymas nebūtų vertas dėmesio – nieko nekeisčiau“

Naująjį sezoną pradedanti Talentų futbolo akademija „Riteriai“ pristato naują trenerį Artūrą Sikorskį. Buvęs „Granito“ ir „Žalgiriečio“ strategas dirbs su U-16 grupe bei Raimondui Vilėniškiui asistuos dirbdamas su U-18.

„Tiesą pasakius labai nemėgstu kažką keisti. Ir jeigu nebūčiau gavęs netikėto pasiūlymo iš „Žalgiriečio“, tikėtina, kad mane iki šiol dar žinotumėte kaip „Granito“ trenerį. Tačiau net ir nemėgdamas pokyčių darbovietės atžvilgiu – puikiai žinau, ko noriu, todėl jeigu pasiūlymai nebūtų verti dėmesio – nieko nekeisčiau“, – sakė naujasis TFA treneris.

Tiek U-18, tiek U-16 grupės naująjį Elitinės jaunimo lygos sezoną pradėjo dviem pergalėmis. Įspūdingiausia – U-16 laimėta dvikova prieš Gargždų „Bangą“ 4:3. Savaitgalį vykusioje dvikovoje „Banga“ pirmavo 2:0.

„Kol dirbau kitose akademijose, didelio įspūdžio susidaręs nebuvau. Tiesiog neanalizavau ir nesigilinau prieš tai. Dažniausiai iš šono būna apgaulingas įspūdis, todėl stengiuosi savęs neapsikrauti. Aišku, jeigu žiūrėčiau iš sportinės pusės, tai visos komandos yra konkurencingos“, – sakė A. Sikorskij.

Kalbėdamas apie darbą su jaunaisiais talentais, treneris sako, kad „dirbs, stengsis, tobulės“. Tiek jis, tiek komanda.

„Jei netikėčiau tuo, kad „TFA Riteriai“ struktūroje patobulėsiu ir žengsiu žingsnį į priekį savo karjeroje, pasiūlymo nebūčiau priėmęs. Turiu tikslą per dvejus metus išsilaikyti UEFA PRO licenciją ir tapti A lygos vyriausiuoju treneriu ar bent asistentu“, – tikslus vardino A. Sikorskij.