Mažiausieji Milaniečiai 2010 m dalyvavo pirmajame futbolo turnyre!

Trenerio Mariaus 2010 m. grupės Milaniečiai rugsėjo 26 dieną dalyvavo pirmajame savo futbolo turnyre, kurį organizavo FM ,,Audra“.  Ankstų ir lietingą šeštadienio rytą, jaunieji talentai stojo į pirmąsias savo kovas. Sužaidė ketverias rungtynes po 15 min. Jaunieji riteriukai pirmą kartą oficialiai susirungė naujame jiems formate 5×5 ir sėmėsi patirties dalyvaudami vyresniųjų 2009 m. turnyre.

O buvo visko… Pilnos tribūnos žiūrovų, didelė aikštė, dideli vartai, didesnis kamuolys, viskas nauja, na, o ir varžovai buvo šiek tiek vyresni. Natūralu, kad Riteriukai jautėsi nejaukiai, prireikė net dviejų rungtynių, kad įsidrąsintų ir pradėtų sirgaliams rodyt, kad treniruočių metu toli gražu ne tinginiaujam, o treniruojamės ir rimtai dirbam.

Pirmose rungtynėse susirėmėm su FM ,,Audra’’ 2009. Trumpai, rezultatas  4:1 varžovų naudai.  Rungtynės pradėjome labai nedrąsiai, galbūt lietus, galbūt aplinka, be abejo ir patirties stoka, kurios semtis čia ir atvykome, įtakojo, kad keletą įvarčių praleidome praktiškai stovėdami. Įsidrąsinus ir pradėjus žaisti futbolą, žaidimas pagerėjo ir netgi pavyko pelnyt ivarti, kuris atnešė daugiau džiaugsmo, negu įvarčiai, kurie yra pelnomi Čempionų lygos finaluose. J Įvartį pelnė Mažasis Dominykas. Kuris viso turnyro metu  visiems demonstravo, kad tikrai ne ūgis futbole žaidžia, o kovingumas ir noras.

Antrose rungtynėse susirungėm su Barclays berniukų komanda, rungtynėse kovojom kaip lygūs su lygiais ir sužaidėm dėsningai  kaip ir kovojome, rezultatu 0:0.  Pirmas 10 min. berniukai vis dar jautėsi nedrąsiai, bet likusias 5 min,  kai pagaliau pavyko įsidrąsint, nusimest įtampą, pradėjo demonstruot gražų, kovingą futbolą ir net buvo užgulę varžovų vartus. Milaniečiai turėjo keletą puikių progų įvarčiui pelnyti, tačiau jų paversti kažkuo apčiuopiamu ir džiugiu  nepavyko. Reikėtų pabrėžti, kad viename epizode komandą įspūdingu žaidmu gelbėjo užtikrintai sužaidęs Jaunųjų Riteriukų vartininkas Markas.

Trečiose rungtynėse Milaniečiai susirungė su FM ,,Audra’’ bendraamžiais. Ir toliau nesugebėdami įsidrąsint, pirmi praleidome, tačiau netukus ir išlyginom rezultatą, gražų įvartį pelnė Jaunasis Talentas Antanas, o sėkmingiau susiklosčius aplinkybėms galėjome iškovoti ir pergalę, tačiau išsiskyrėme  taikiomis ir dėsningomis lygiosiomis.

Ketvirtose rungtynėse labai garbingai ir kovingai  žaidėme  su FM ,, Ateitis’’  2009 berniukais. Praleidę greitą įvartį, išsigandę didesnių varžovų, greitai stabilizavomės ir kovingumu bei noru visiškai nenusileidome varžovams. Rungtynės baigės 4:2 FM ,,Ateitis’’ berniukų  pergale. Milaniečiai, nors ir kovėsi prieš vyresnius varžovus, tačiau kovingumu tikrai nenusileido varžovams, audringai palaikomi tėvelių pelnė du ivarčius, kurie suteikė labai daug džiaugsmo tiek patiems Riteriukams, tiek palaikymo komandai šalia aikštės.

Reikėtų pabrėžti, kad futbolo turnyras buvo organizuojamas gražiu sportiniu principu, kuris neišskyrė konkrečių užimamų vietų, tačiau akcentavo gražų ir kovingą žaidimą, po kurio visi sportininkai buvo apdovanoti skaniais vitaminais!

 

Trenerio komentaras: Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko sudalyvauti pirmajame mūsų grupės berniukams futbolo turnyre, jaudinausi ne ką mažiau negu mano Jaunieji Talentai. Buvome pakrikštinti lietaus,tai turbūt geras ženklas. Kalbant apie patį turnyrą, džiaugiuosi, kad pasisėmėm tikrai daug patirties, net neabejoju, kad kiekvienas toks turnyras berniukams tik į naudą. Kadangi tai pirmas mūsų turnyras, natūralu, kad berniukai žaidė labai nedrąsiai. Tai ką šiandien jie demonstravo aikštėje, nėra net pusė to, ką jie gali. Trumpai, turnyras tapo gera patirtimi bei paspirtimi judėti pirmyn ir treniruotis dar intensyviau. Su patirtimi, besimokindami iš savų klaidų, judėsim į priekį ir sieksim tapti, pirmiausia, gerais mažais žmonėmis, o toliau, žinoma garbingais, kovingais ir gerais futbolininkais! Šis turnyras yra maža pradžia į kovas, kurios laukia ateityje, todėl treniruosimės ir gyvensime futbolu toliau.

One comment

  1. Atgalinis pranešimas: viagra from canada

Comments are closed.