M. Malinauskas paskirtas U-21 rinktinės vartininkų treneriu

„Riterių“ klubo bei akademijos vartininkų treneris Mindaugas Malinauskas ketvirtadienį vykusio LFF Vykdomojo komiteto posėdžio metu paskirtas Lietuvos U-21 rinktinės vartininkų treneriu.

„Visų pirma, rinktinė – tai garbė. Atstovauti Lietuvai, nepriklausomai nuo to, ar tuo metu esi aikštėje, ar ruoši žaidėjus rungtynėms. Ne paslaptis, kad šį darbą rinktinėje derinsiu su darbu „Riterių“ klube, todėl norėčiau padėkoti klubui už suteiktą galimybę priimti šį pasiūlymą iš Lietuvos futbolo federacijos“, – sakė treneris.

Prieš dvidešimt metų pats jaunimo rinktinėje žaidęs M. Malinauskas prie „Riterių“ trenerių štabo prisijungė 2020-aisiais. Per tuos ketverius metus jis dirbo ne tik su pagrindinės komandos vartininkais, tačiau ir su jaunaisiais vartų sargais.

„Tikrai taip, dirbti su jaunimu man nėra jokia naujiena. Anaiptol. Man labai patinka matyti degančias jaunimo akis, o jiems svarbu žinoti, kad sunkiai dirbdami savojo šanso tikrai sulauks.

Galite prisiminti, kad pagrindinėje „Riterių“ komandoje savųjų šansų gavo ir labai jauni vartininkai. Pavyzdžiui, Geraldas Širvinskas arba Arnas Voitinovičius“, – kalbėjo M. Malinauskas.

M. Malinausko treniravimo metais, net du Talentų futbolo akademijos auklėtiniai sulaukė tarptautinio pripažinimo – tai jau minėtas į „Benfica“ klubą išvykęs A. Voitinovičius bei Italijos „Genoa“ jaunimo komandai atstovaujantis Ernestas Lysionok.