Jaunių U-16 rinktinės stovykloje dalyvavo trys TFA auklėtiniai

Raimondo Vilėniškio treniruojamos Talentų futbolo akademijos U-15 grupės trijulė Ernestas Lysionokas, Martynas Stūrys ir Ernestas Zdanovič kovo pirmas tris dienas praleido Kaune, kur buvo organizuojama šios amžiaus grupės rinktinės stovykla.

Šioje stovykloje kontrolinių rungtynių sužaista nebuvo, tačiau susipažinti su savo auklėtiniais turėjo naujasis treneris Robertas Kilinas.

„Naujas požiūris, nauja taktika, nauji kontaktai. Kai ateina nauji treneriai, žaidėjams savo meistriškumą tenka įrodinėti iš naujo. Jie visi trys ir anksčiau sulaukdavo kvietimų, o tai džiugina. Kai yra tęstinumas, žinai, kad kažkas yra daroma gerai.

Be to, kai į rinktinę yra kviečiamas tavo komandos draugas, esi priverstas pasitempti ir pats, kad kitąsyk iškviestas būtum tu“, – tokių patirčių privalumus vardijo treneris R. Vilėniškis.

U-16 nacionalinės komandos stratego R. Kilino sprendimu į rinktinės stovyklą buvo pakviesti šie 25 žaidėjai:

Vartininkai: Lukas Kolendo (FK „Žalgiris“), Ernest Lysionok (FK „Riteriai“), Ugnius Semaška (Baltijos FA);

Gynėjai: Matas Dalinkevičius (FK „Aidas“), Rapolas Jasulevičius („Be1“), Emilis Kirliauskas (FK „Garliava“), Lukas Klišys (Baltijos FA), Vakaris Kniukšta („Be1“), Gustas Muraška (FA „Panevėžys“), Edvinas Pukinskas (FK „Žalgiris“), Ugnius Radvilavičius (FA „Dainava“), Vilius Stonys (Klaipėdos FM);

Saugai: Matas Ambrazaitis (Klaipėdos FM), Airik Balasanov („Be1“), Rokas Bassus (FK „Žalgiris“), Nikas Benevičius (Baltijos FA), Gustas Geštautas (FA „Šiauliai“), Vilius Kondrotas („Be1“), Ignas Lukoševičius (FA „Panevėžys“), Matas Matulionis (FK „Žalgiris“), Skirmantas Paukštys („Be1“), Armandas Podskočimas („Kauno Žalgirio“ FA), Martynas Stūrys (FK „Riteriai“);

Puolėjai: Nedas Garbaliauskas (Baltijos FA), Ernestas Januš Zdanovič (FK „Riteriai“).