Inovatyvesniam TFA treniruočių procesui – parama ir sekimo davikliai

Talentų futbolo akademiją pasiekė 15 „Catapult“ PlayerTek GPS sekimo daviklių. Ši sistema leidžia stebėti futbolininkų fizinę veiklą treniruočių ir rungtynių metu. Atsižvelgus į rodiklius koreguoti ir individualizuoti treniruočių procesą, dozuoti fizinius krūvius bei tuo pačiu stiprinti patį ugdymo procesą.

Šių daviklių atsiradimą akademijoje inicijavo „East Wind Brokers“ savininkas Andrius Čypas, suteikęs paramą bei tokiu būdu prisidėjęs prie vaikų sveikatos gerovės ir treniruočių proceso pagerinimo.

„Šiuolaikiniame futbole yra daug pagalbinių priemonių, kaip pasiekti rezultatą. „Catapult“ PlayerTek GPS sekimo sistema – viena tokių, todėl ši gerb. A. Čypo pagalba mums yra nenusakomai svarbi. Be abejo, kažkiek laiko prireiks, tačiau tai duos rezultatą“, – džiaugėsi akademijos techninis direktorius Stefano Greco, pridurdamas, kad būtent toks tėvelių įsitraukimas į organizacijos veiklą yra ypatingai vertinamas.

UAB „East Wind Brokers“ (EWB) – įmonė, įkurta dar 2011 metais, dedanti svarų indėlį ir kartu su Lietuvos vyriausybe verčianti naują puslapį nepriklausomos Lietuvos energetikos istorijoje. EWB kartu su investuotojais plėtoja ir stato vėjo bei saulės parkus, kurie užtikrina daugiau nei 30% Vyriausybės numatomos „Free from East“ energijos, pagamintos iš atsinaujinančių šaltinių.

Daugiau apie East Wind Brokers: https://eastwindbrokers.com/