Pažengusiems

 

Akademija pažengusiems. Intensyvios treniruotės 13-17 metų žaidėjams siekiant maksimaliai parengti profesionalo karjerai

  • 5 treniruotės per savaitę
  • LFF stadionas
  • Treniruočių įranga
  • Varžybos

Šiame pasirengimo lygyje  reikalingos trijų skirtingų pobūdžių treniruotės savaitės eigoje, kad pasiekti optimalių rezultatų. Šiame brendimo etape ne tik svarbu stiprinti visas pagrindines žaidėjo savybes, bet taip pat vis svarbesnė tampa žaidėjo psichologinė savijauta. Šioje pasirengimo stadijoje svarbu pagerinti žaidėjo koncentraciją į atliekamus veiksmus, taipogi skatinti prisiimti didesnę atsakomybę tiek aikštelėje , tiek už jos ribų.

Techninis parengimas

Paskutiniųjų metų futbolo vystymosi tendencijos rodo, kad labai svarbus tampa atliekamų techninių elementų greitis. Žaidėjas turi padidinti savo supratimą apie žaidimą, savo veiksmus turi atlikti greitai, tačiau  tuo pačiu neturi linkti į kompromisus, kas liestų kamuolio kontrolės tikslumą, perdavimų tikslumą, ar greitį. Šiame pasirengimo lygyje siekiama, kad žaidėjas nesivadovautų vien individualiais veiksmais, tačiau sugebėtų kritiškai mastyti sudėtingose situacijose, greitai įvertinti situaciją, ir priimti gerus bei kūrybiškus sprendimus.
Mūsų patyrę treneriai identifikuos geriausiai tinkančią poziciją aikštelėje kiekvienam iš žaidėjų, taip suteikdami galimybę siekti maksimalaus potencialo , lemsiančio tolimesnę kiekvieno iš progresuojančių žaidėjų karjerą.

Taktinis parengimas

Žaidėjai bus mokomi taktikos bei jos teikiamų privalumų, ypač kai dirbama drauge, komandoje. Kiekvienam iš dalyvių bus paaiškinama kokioje pozicijoje jis turėtų žaisti priklausomai nuo pasirinktos varžybų sistemos.
AC Milan futbolo mokykla padės žaidėjams atrasti kiekvienos iš sistemų trūkumus bei privalumus. Mūsų tikslas išmokyti žaidėją žaisti nė vien su kamuoliu, tačiau ir be jo, kas irgi yra labai svarbu. Didelis dėmesys bus skiriamas individualios ir kolektyvines gynybos mokymui, analizuojant tokių futbolo žvaigždžių kaip Messi, Pato, Ronaldo, Ibrahimovič žaidimą. AC Milan Italijoje skiria daug laiko trenerių kvalifikacijos kėlimui, kad šie vėliau galėtų savo žinias perduoti jauniesiems futbolininkus. Be to, A.C. Milan futbolo mokyklos personalas atskleis visus devynis principus, kurių turi laikytis žaidėjas, norėdamas mušti įvarčius.

Fizinis parengimas

Bendras žaidėjo didelis fizinis pajėgumas – vienas iš svarbiausių Milano programos pažengusiems elementų. Akademijoje nuolatos atliekamas didelis spektras fizinių pratimų, skatinančių lankstumą bei stiprinančių raumenyną. Greitis, jėga bei ištvermė vystomi lygiagrečiai su bendru žaidėjo fiziniu pajėgumu.
Nemažai laiko skiriama ir žaidėjų mitybos reguliavimui, poilsiui. Po didelio fizinio krūvio organizmas privalo atsistatyti bei susigrąžinti visą reikalingą energiją per mitybą, tinkamą laiko kiekį ilsėdamasis. Dėl šios priežasties prieš varžybas akademijos žaidėjams rekomenduojama tinkamai ruoštis:  ilsėtis, susikoncentruoti į būsimas varžybas, tinkamai maitintis.

Be viso to, žaidėjai yra mokomi tinkamo elgesio aikštelėje ir už jos ribų: pagarbos kolegoms, oficialiems asmenims, tinkamo elgesio arbitražo ir asociacijos atžvilgiu. Taipogi žaidėjai ruošiami psichologiškai – kad lengviau išmoktų priimti atsakomybę už nesėkmes, sugebėtų objektyviau ieškoti nesėkmės priežasčių bei padaryti atitinkamas išvadas, užkirsiančias tam kelią ateityje. Tėvai šioje vietoje taipogi turėtų prisijungti, pagelbėti akademijos atstovams skatindami teisingą žaidėjo požiūrį atitinkamose situacijose.
Mūsų mokykla yra motyvuota išugdyti pripažįstamus  žaidėjus Baltijos regione bei visame likusiame pasaulyje. Be to, mūsų akademijos dalyviai gali naudotis išskirtinėmis privilegijomis, kurių negali pasiūlyti kitos mokyklos. Mūsų akademijos auklėtiniai gali naudotis AC Milan trenerių techninėmis konsultacijomis, patekti į konkrečius tikslinius turnyrus užsienyje, priklausomai nuo amžiaus, pasiekto pajėgumo lygio ar rekomendacijų pagal pasirinktas tolimesnes karjeros vystymo perspektyvas.

Treniruočių tvarkaraščiai

Treniruočių kainos