Elitinės lygos startas: 3/3

Talentų futbolo akademijai praėjusį savaitgalį startavęs naujasis Elitinės jaunių lygos čempionatas buvo itin sėkmingas. Visos trys akademijos komandos startavo pergalėmis. Praėjusiais metais vicečempionais tapę U-18 grupės nariai neturėjo vargo su VFA, U-16 grupė dar užtikrinčiau susidorojo su „Dainava“, o U-15 komanda laimėjo Marijampolėje.

U-18. VFA – „TFA Riteriai“ 0:3

Po praėjusio sezono sidabro medalius tarp metais vyresnių laimėję Raimondo Vilėniškio auklėtiniai šiemet turi aiškų tikslą – iškovoti pirmąją vietą bei pirmąkart akademijos istorijoje startuoti Europos jaunimo lygoje.

Pirmasis žingsnis žengtas daugiau nei užtikrintai, nepaisant  to, kad beveik dvidešimt minučių „TFA Riteriai“ buvo priversti žaisti be pašalinto iš aikštės Deivido Michnevičiaus. O viskas prasidėjo tuo, kad vos po dviejų minučių Arminas Astafejevas pasiuntė kamuolį į tinklą.

Atrodė, kad gera pradžia turėjo stipriai palengvinti gyvenimą, tačiau realizuojant susikurtas progas, jaudulys akivaizdžiai jautėsi.

„Sezono starte iškovota užtikrinta pergalė, kuri privalėjo būti dar didesnė. Deja, pritrūko tikslumo, ramumo bei kūrybiškumo atakų užbaigime. Buvo ne tik pozityvo, bet ir negatyvo. Naujokai kol kas dar tik įsilieja į komandą ir bando perprasti techninius-taktinius reikalaujamus veiksmus. Žingsnis po žingsnio kiekvienas turime gerinti savo žaidimą tiek individualiuose, tiek komandiniuose veiksmuose“, – sakė R.Vilėniškis.

Antrajame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Ernestas Januš Zdanovičius bei Tadas Žedaveinis.

U-16. „Dainava“ – „TFA Riteriai“ 0:4

Alytuje vykusiose rungtynėse „Dainava“ neprilygo Edvino Volodkovič treniruojamai komandai, kuri po pirmojo turo kartu su dar šešiomis kitomis ekipomis turi iškovojusi tris taškus.

Ilgai pirmojo įvarčio laukę „Riteriai“ jo sulaukė besibaigiant pirmajam kėliniui. Martynas Jaučys išvedė komandą į priekį, o Juris Dirmantas iškart po to skirtumą dar spėjo ir padvigubinti. Ta pirmojo kėlinio pabaiga sudėjo pagrindinius pamatus pergalei pasiekti.

„Vaikinai sužaidė labai kokybiškas rungtynės, visi stengėsi dėl vieno tikslo – pergalės. Buvo daug gerų kombinacijų, krito gražūs įvarčiai!“, – rungtynes reziumavo Edvin Volodkovič.

Po pertraukos M.Jaučys įformino dublį, o Rapolas Pikelis pelnė paskutinįjį rungtynių įvartį.

U-15. Marijampolės FC – „TFA Riteriai“ 1:2

Po praėjusio sezono pasikeitusi ir sustiprėjusi „TFA Riterių“ komanda jau pirmose rungtynėse įrodė, kad šiemet varžovams bus kietas riešutas.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame per vienuolikos minučių atkarpą sukrito visi trys. Iš pradžių Lukas Klasauskas išvedė „Riterius“  į priekį, netrukus marijampoliečiai rezultatą išlygino, o įpusėjus antrajam kėliniui, L.Klasauskas formino dublį bei savo komandai pelnė pergalingą įvartį.