Čempioniškas TFA savaitgalis

Elitinės U-16 lygos priešpaskutinėse rungtynėse „TFA Riteriai“ 2:0 išvykoje nugalėjo Klaipėdos FM ekipą bei užsitikrino čempiono titulą. Tai pirmasis tokio kalibro laimėjimas nuo organizacijos įkūrimo maždaug prieš dešimtmetį. Iki šiol aukščiausia buvo trečioji vieta, kurią pernai užėmė ta pati Raimondo Vilėniškio treniruojama komanda.

Praėjusi savaitė sėkminga buvo ir metais jaunesniems talentams, kurie po baudinių serijos nugalėjo Šiaulių futbolininkus bei iškopė į Elitinę lygą. Puikus Mato Juodelio auklėtinių žaidimas visą sezoną buvo vainikuotas saldžia pergale.

Taip pat praėjusią savaitę žaidė ir jaunesni kolegos.

U-16. Klaipėdos FM – „TFA Riteriai“ 0:2

Čempioniškose rungtynėse įvarčio teko laukti kiek daugiau nei pusvalandį. Tuomet pasižymėjo Karolis Šutovičius. Antrajame kėlinyje skirtumą padvigubino Ernestas Zdanovič.

„Po sunkių, nervingų, kovingų rungtynių iškovota nelengva pergalė, kuri nulėmė, jog įvykdėme savo išsikeltus tikslus šį sezoną ir iškovojome pirmą kartą akademijos istorijoje pirmą vietą. Tad nuoširdžiai sveikinu visus prisidėjusius prie šio tikslo įgyvendinimo“, – džiaugsmo neslėpė R. Vilėniškis.

U-13. „TFA Riteriai“ – „Ateitis“ 6:0

Paskutinėse sezono rungtynėse „TFA Riteriai“ užtikrintai nugalėjo „Ateities“ komandą bei galutinėje rikiuotėje liko per tašką nuo penktosios pozicijos. Šįsyk nuo susitikimo pradžios savo jėgą pradėję demonstruoti „Riteriai“ dar iki pertraukos susikūrė keturių įvarčių persvarą. Šiose rungtynėse triskart pasižymėjo Vilius Dovidėnas, dukart – Gabrielius Ambrazaitis, kartą – Daumantas Braškys.

„Paskutinės rungtynės, kuriose turėjome žaisti prie didelio karščio ir be keitimų, ir be vartininko, ir be daugumos pagrindo žaidėjų. Nepaisant to, rezultatas – į vieną pusę. Varžovai nesukūrė nei vieno pavojingo epizodo prie mūsų vartų, o pirmą kėlinį net į mūsų pusę neperėjo.

Nepaisant to, komandai pastabų ir kritikos tikrai turiu. Buvo tikrai nemažai tiek individualių, tiek komandinių veiksmų nepasisekusių ir tikrai turime daug kur dirbti. Bet ačiū žaidėjams už šį sezoną ir visą atiduotą energiją bei atsinešimą. Ačiū tėveliams už paaukotus savaitgalius ir puikų palaikymą rungtynių metu. Susitiksime naujo sezono kovose. Gražios ir linksmos vasaros“, – reziumavo treneris Svajūnas Savickas.

U-10. „TFA Riteriai“ – „Vilniaus Vytis“. Rezultatas nefiksuojamas

„Neblogos rungtynės. Gera proga patikrinti save naujame vaidmenyje su geru varžovu. Patiko atkaklus žaidimas ir noras žaisti į ataką. Nepatiko per dažnai pasikartojantis techninis brokas“, – pastebėjo treneris Piotras Černyšev.

U-7. FK „Vilnius“ – „TFA Riteriai“ ir BFA“ – „TFA Riteriai“. Rezultatas nefiksuojamas

„Daug atliktų perdavimų ir daug įmuštų įvarčių. Džiaugiuosi berniukų atsidavimu iki galo ir greitomis atakomis. Išskirčiau daug judesių su kamuoliu ir kūnu, bet norėtųsi daugiau keičiamos atakos krypties. Smagu, kad pasinaudojome varžovų klaidomis, bet kartais reikia dar greičiau priimti sprendimą ir kuo greičiau išeiti nuo savų vartų“, – sakė trenerė Monika Javelska.