Apie TFA vasaros stovyklą Anykščiuose

Šių metų rugpjūčio 10-17 dienomis „Talentų futbolo akademija“ organizavo vasaros stovyklą Anykščiuose. Šį pavasarį užklupusi COVID-19 pandemija visiems vaikams ir jaunuoliams pristabdė aktyvias futbolo treniruotes, būtent dėl šios priežasties mūsų stovyklos pagrindinis tikslas buvo ne tik atstatyti sportinę būklę visiems jauniesiems futbolininkams ir su dar didesne jėga startuoti naujame sezone, bet ir prisidėti prie vaikų sąmoningo įsitraukimo į aktyvaus laisvalaikio praleidimą, skatinant sveiką gyvenseną.

Į stovyklos programą 11-12 metų dalyviams buvo integruotos paskaitos apie sveikos mitybos ir aktyvaus gyvenimo būdo naudą žmogaus sveikatos sistemai. Paskaitose buvo mokoma, kaip sveikai maitintis bei teisingai planuoti mitybos racioną, taisyklingai mankštintis bei atlikti augančiam organizmui reikalingus pratimus.

Pasitelkiant žaidybinį metodą, simuliacijas buvo lavinami ir tobulinami jaunuolių komandinio darbo įgūdžiai. Laisvą nuo sporto laiką vaikinai leido baseine, išbandė vasaros rogučių trasą, atrakcionus.

Stovyklos uždarymo metu dalyviams atiteko prizai, vyko viso kartu praleisto laiko aptarimas.

Akademiją remia: Vilniaus miesto savivaldybė