Akademijos trenerio Edvino Volodkovič auklėtiniai sparčiai tobulėja

,,Riterių” futbolo akademijos trenerio Edvino komanda išsiskiria nuolatiniu dalyvavimu turnyruose bei puikiais pasiekimais. Praėjusią savaitę jie dalyvavo turnyre, kur iš trijų sužaistų rungtynių, vienas laimėjo, vienas sužaidė lygiosiomis.

Treneris Volodkovič teigia, kad pagrindinis tikslas buvo suteikti kuo daugiau žaidimo minučių tiems vaikinams, kurie dar nedalyvauja čempionatuose. Jis pastebi didelį progresą lyginant su rudens pradžia, kai vaikinai tik pradėjo lankyti futbolo treniruotes. Tai yra ne tik džiuginantis faktas, bet ir rodo trenerio, bei visos vaikinų komandos, darbą ir pastangas.

“Matome, kaip mūsų jaunieji futbolininkai auga ne tik kaip sportininkai, bet ir kaip asmenybės. Jų pasitikėjimas savimi, komandos dvasia ir gebėjimas dirbti kartu tik auga”, – sako treneris Edvinas Volodkovič.

Šį savaitgalį komanda vėl žengs į naują išbandymą dalyvaudama dar viename turnyre. Tikslas – toliau tobulėti ir siekti naujų pergalių. Treneris Edvinas tikisi, kad šis turnyras bus dar viena galimybė pamatyti komandos augimą bei individualų kiekvieno žaidėjo tobulėjimą.