Akademijoje suteikiama unikali galimybė tobulinti anglų kalbos žinias

,,Riterių” futbolo akademijos vyresnio amžiaus vaikinai, besitreniruojantys U16 ir U18 akademijos komandose, ne tik įgauna išskirtinių futbolo įgūdžių, bet taip pat suteikiamos galimybės lavinti užsienio kalbas.

Treniruodamiesi ,,Riterių” akademijoje, komandos gauna aukščiausios kokybės treniruotes iš patyrusių specialistų iš užsienio. Ypač pastebimas yra italų trenerio Nicola Calvia įnašas. Jo profesionalumas ir aistra futbolui padeda kiekvienam žaidėjui tobulėti, siekiant pažangos ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

Viena iš unikalių galimybių, kurią akademija siūlo savo nariams, yra galimybė mokytis užsienio kalbų. Tai yra puiki galimybė atverti duris tarptautinei karjerai bei papildoma praktika mokyklai. Daugelis futbolo talentų svajoja žaisti užsienio šalyse, ir turėti įgūdžių kalbėti kitomis kalbomis, kas neabejotinai yra neįkainojamas privalumas.

„Mes norime, kad mūsų futbolo talentai būtų pasirengę ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Todėl suteikiame jiems galimybę mokytis ne tik futbolo, bet ir užsienio kalbų“, – sako Riterių techninis direktorius Svajūnas Savickas.

,,Riterių” akademijos filosofija grindžiama ne tik sportinėmis sėkmėmis, bet ir asmeniniu tobulėjimu. Lavinant užsienio kalbų žinias, futbolo talentai išmoksta bendrauti su užsienio komandomis ir treneriais, išmoksta suprasti skirtingas kultūras ir tradicijas. Tai ne tik padeda tobulėti kaip sportininkams, bet ir formuoja charakterį bei įvairiapusiškumą.

,,Riterių” futbolo akademija tampa ne tik futbolo mokykla, bet ir tarptautiniu tiltu, jungiančiu skirtingas kultūras ir bendruomenes. Treniruotės su italų treneriu tampa įkvepiančiu keliu jauniesiems futbolininkams, kurie svajoja ne tik tapti profesionaliais sportininkais, bet ir pasaulinio masto piliečiais.