TFA savaitgalis: blogiausias per visą šį sezoną

Per praėjusą savaitę „TFA Riteriai“ jaunimo čempionatuose sužaidė ketverias rungtynes ir visas pralaimėjo. Vieninteliai tašką iškovojo 2009 metų auklėtiniai, kurie darsyk neatsilaikė po baudinių serijos.

U-18. Marijampolės FC – TFA „Riteriai“ 1:0

 Penkias pergales prieš tai iškovoję ir ant ketvirtojo laiptelio įsitaisę „Riteriai“ neįvertino varžovų ir tai jiems lėmė skaudžią nesėkmę. Nepaisant to, kad žaidžiama su vyresniais varžovais, „Riteriai“ neretai yra dominuojantys aikštėje. Tačiau, kaip parodė praktika, ne visada tai garantuoja pergales.

„Apmaudžiai patirtas pralaimėjimas neįvertinus varžovo pajėgumo, nepasinaudojus sukurtomis progomis ir koncentracijos stoka gynyboje“, – sakė treneris Raimondas Vilėniškis.

U-16. Be1 NFA – „TFA Riteriai“ 9:0

 Aštuntą  vietą vienuolikos komandų turnyre užimanti kita R. Vilėniškio treniruojama komanda sužaidė blogiausias sezono rungtynes ir praleido net devynis įvarčius nuo „BE1 NFA“ bendraamžių. Rungtynės, kuriose tiesiog nebuvo jokių šansų.

„Pralaimėjome žymiai pajėgesnei komandai visais aspektais“, – nedaugžodžiavo R. Vilėniškis.

 U-15. „TFA riteriai“ – BE1 NFA 1:3

 Metais jaunesni „Riteriai“ taip pat varžėsi su ta pačia komanda, kaip ir šešiolikmečiai. Kova didesnė, pralaimėjimas mažesnis, bet vis tiek tai yra pralaimėjimas. Šios amžiaus grupės komanda turnyre yra vienuoliktoje vietoje. Vienintelį išlyginamąjį įvartį „Riteriams“ pelnė Martynas Jaučys.

„Kovingos rungtynės, kuriose ir vėl gynyboje neišvengėme individualių taktinių – techninių klaidų prasileisdami įvarčius. Atakoje turėjome šansų, kuriais pasinaudoję būtumėm iškovoję taškus“, – sakė R. Vilėniškis.

U-14. TFA „Riteriai“ – Marijampolės FC 2:2 (2:4)

 Apmaudžiausios savaitės rungtynės, kuriose buvo privaloma iškovoti pergalę ir turnyro lentelėje sugrįžti į prizinį trejetą. Viskas klostėsi labai gerai iki 60 minutės, o tuomet per 3 minutes dusyk pasižymėję marijampoliečiai panaikino deficitą. Baudinių serijoje taip pat sėkmė lydėjo marijampoliečius. Po įvartį vilniečiams pelnė Vilius Dovidėnas ir Rustis Čypas.

 „Laimėtas rungtynes paleidome per tris minutes. Prarasta koncentracija, per didelis atsipalaidavimas ir padovanota pergalė varžovui“, – konstatavo treneris Svajūnas Savickas.