„TFA-Riterių“ savaitgalis: Čempionų taurė, apmaudūs ir skaudūs pralaimėjimai

Tol, kol kitų amžiaus grupių komandos liejo prakaitą Lietuvos čempionato kovose, „TFA-Riteriai“ U-12 komanda lankėsi Kaune, kur „Kauno Žalgirio“ organizuojamame turnyre iškovojo keturias pergales bei tapo nugalėtojais. Deja, kitos komandos tokiu sėkmingu savaitgaliu pasigirti negali.

U-12. „Kauno Žalgirio“ taurė.

Ketverios rungtynės – keturios pergalės – tokiu pasiekimu „Kauno Žalgirio“ turnyre gali pasigirti Svajūno Savicko pirmoji dvylikamečių komanda. Antroji komanda taip pat pasismagino, iš Kauno sugrįždama su iškovota trečia turnyro vieta.

Tame pačiame turnyre sėkmingu žaidimu nustebino ir 2011 metų akademijos komanda, kuri per penkerias žaistas rungtynes iškovojo keturias pergales. Tiesa, šioje grupėje rezultatai dar nėra fiksuojami, todėl ir galutinių vietų komandos nepasidalino.

„Pavyko pademonstruoti gražų atakuojantį žaidimą ir tas džiugina. Tačiau nosies neriečiame, turime ir toliau daug ir sunkiai darbuotis treniruotėse, kad rungtynėse būtų lengva ir smagu! Labai džiugu, kad ir antros komandos žaidimas jau atrodė kokybiškesnis ir gražesnis, sukūrėme gražių situacijų įvarčiams pasiekti. Vis tik, suprantame, kad dar reikia daug dirbti ir gerinti kamuolio perdavimo kokybę bei pirmą lietimą.

Kalbant apie 2011 grupę, svarbu yra tai, kad pavyko parodyti gražų žaidimą, dominavome su kamuoliu, berniukai drąsiai žaidė situacijose 1×1. Tačiau treniruotėse turėsime padirbėti su koncentracija ir judėjimu be kamuolio“, – sakė treneris Svajūnas Savickas.

U-15. Garliava – TFA-Riteriai 2:0

Apmaudžią nesėkmę Elitinėje jaunių lygoje patyrė U-15 auklėtiniai. Pastarieji po dviejų praleistų įvarčių antrajame kėlinyje turėjo pripažinti ketvirtą poziciją užimančių garliaviškių pranašumą. Nepaisant pralaimėjimo, Raimondo Vilėniškio auklėtiniai išlieka trečioje vietoje, tačiau dabar pavyti pirmas dvi vietas užimančias ekipas bus gerokai sunkiau.

„Už varžovus geriau kontroliavome kamuolį, tačiau pergalę šventėme ne mes. Tam yra objektyvių priežasčių. Visų pirma – nelengva savaitė. Vieni vaikinai stovyklavo U-15 rinktinėje, kiti žaidė Pirmos lygos rungtynėse. Natūralu, kad susidėjo didelis krūvis, kuris buvo juntamas ir rungtynių metu. Labai trūko šviežumo, agresyvumo, energijos ir šaltakraujiškumo, ramumo ir teisingų sprendimų priėmimo tiek puolant, tiek besiginant. Be pralaimėjimų nebūna pergalių“, – reziumavo treneris R. Vilėniškis.

U-14. Geležinis vilkas – TFA-Riteriai 10:0

Devintą vietą dvylikos komandų turnyre užimantys Mato Juodelio auklėtiniai šįsyk prieš „Geležinį vilką“ neturėjo jokių šansų. Tą pripažino ir pats treneris.

„Be abejo, skaudus pralaimėjimas. Šiose rungtynėse viskas mums nesisekė, nesilaikėme rungtynių plano, viskas ką darėme atrodo tik pradėjus daryti vėl sugriūdavo. Turėjome neblogų momentų ir kelis įvarčiui pasiekti momentus, kuriais nepasinaudojome. Skaudi pamoka, tačiau labai daug iš jos galime išmokti ir siekti tobulumo, įvertinus savo padarytas klaidas“, – sakė treneris M. Juodelis.

U-12. TFA-Riteriai B – Ataka 2:5.

Kol A komanda varžėsi Kaune, tol B komanda savo jėgas išbandė kontrolinėse rungtynėse prieš „Ataką“. Komandą pavedė progų realizacija.

„Turime dar padirbėti prie judėjimo be kamuolio ir pagalbos komandos draugui. Kol kas labai stringame prie atakų užbaigimo. Džiugu, kad vaikinai ramiai geba išeiti iš varžovų spaudimo. Turime dar patobulinti silpnąsias savybes ir treniruotėse įdėti 110% savo pastangų bei norėti parodyti, kad visada turi būti geresnis nei vakar“, – sakė M. Juodelis.