„TFA Riteriai“ šventėje – 2009 metų grupės tėvelių pergalė

Tradicinė „Riterių“ futbolo klubo ir Talentų futbolo akademijos šventė baigėsi didžiule intriga bei 2009 metų grupės tėvelių pergale. Antroje vietoje liko 2008 metų, trečioje – 2012-2013 metų jungtinė komanda. Iš viso turnyre žaidė aštuonios, įskaitant ir administracijos, komandos.

Pagal turnyro nuostatus, aikštėje esančią ekipą turėjo sudaryti TFA auklėtinis, mergina/ moteris, „Riterių“ pagrindinės komandos žaidėjas ir tėveliai.

Burtai lėmė, kad nugalėtojų gretose kartu su 2009 metų gimimo vaikų tėveliais, tarp kurių ir buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Valerijus Mižigurskis, žaidė Dominykas Kodz. Sužaidę septynerias rungtynes, nugalėtojai surinko trylika taškų bei dėl geresnio įvarčių santykio liko pirmi.

„Noriu visiems padėkoti už šią šventę. Pasiplokite sau, nes būtent jūs ir sukūrėte tai, kad turėtumėm tokią nuostabią dieną. Tuo pačiu, noriu pasidžiaugti dviem dalykais: su mumis pradėjo bendradarbiauti „BioSodas“. Tai reiškia, kad turėsime galimybę valgyti sveikesnį maistą. Kita naujiena – po didelio darbo jau šį mėnesį turėsime savo namus“, – pasibaigus turnyrui sakė „Riterių“ ir TFA prezidentas Janas Nevoina.

Šventės akcentu tapo „BioSodo“ paruošta produkcija, o geriausiai turnyre pasirodžiusios komandos džiaugėsi rėmėjų prizais.