TFA laikinai stabdo treniruočių procesą

Reaguodama į Vilniaus miesto savivaldybės sprendimą dėl COVID-19 viruso plitimo stabdyti ugdymo įstaigų (darželių, mokyklų, aukštųjų mokyklų) ir neformaliojo ugdymo (būrelių) veiklą ir uždaryti viešas pramogų erdves, Talentų futbolo akademija (TFA) nuo kovo 13 d. stabdo treniruočių ir kitų užsiėmimų procesą.

Dėl pasaulinės pandemijos TFA kol kas treniruočių nerengti planuojama nuo kovo 13 dienos iki balandžio 17 d., į šį periodą įtraukiant ir Šventų Velykų atostogas, tačiau akademijos atstovai ragina sekti informacijos atnaujinimus.

„Be abejo, situacija nemaloni, tačiau kito pasirinkimo neturime. Sveikata šiuo atveju turi būti ir yra prioritetas. Ieškodami pozityvo, galime tik tikėtis, kad į treniruotes vaikai sugrįš futbolo labai išsiilgę“, – sprendimą komentavo TFA direktorius Virmantas Lemežis.

Vilniaus savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos vadovo, Savivaldybės administracijos direktoriaus Povilo Poderskio teigimu, pagrindinis tikslas – stabdyti viruso plitimą, todėl, įsigilinus į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas bei kitų šalių patirtį, bus imtasi visų priemonių, kurios gali sumažinti neigiamas koronaviruso pasekmes.

Visą savivaldybės pranešimą ir rekomendacijas galite rasti čia.